Oznaka

badminton

Koprivnički badmintonaši na Regionalnom prvenstvu osvojili medalje

Svi su se u Koprivnicu vratili s barem jednom medaljom oko vrata.

Koprivnički badmintonaši odličnim nastupima osvojili četiri zlatne, tri srebrne i tri brončane medalje

Na natjecanju je sudjelovalo 12 članova Badmintonskog kluba Koprivnica koji su u konkurenciji najboljih badmintonaša Hrvatske ukupno osvojili 10 medalja.

FOTO Koprivnički natjecatelji uspješni na prvom Novogodišnjem badmintonskom turniru

Na turniru je nastupilo 66 natjecatelja.

FOTO Koprivnički badmintonaši uspješni na Prvenstvu Hrvatske

U Čakovcu su se okupili najbolji badmintonaši na Prvenstvu Hrvatske u kategorijama do 11 i do 19 godina starosti.

Badmintonaš Lovro Matovina uzeo dvostruko srebro u Čakovcu

Ostvario je odličan rezultat.

FOTO Koprivnički badmintonaši nastupili na Regionalnom kupu za mlade u Zagrebu

Na turniru je sudjelovalo 11 koprivničkih badmintonaša.

Učenici Podolica drugi u badmintonu na Državnom natjecanju školskih sportskih društava

Dečki su marljivo trenirali i ostvarili izvrstan rezultat. Za svaku pohvalu! Nastavit ćemo s treninzima, osobito sad kad vidimo da se radom postižu veliki rezultati – pohvalio je učenike nastavnik Matija Rušak.

FOTO Koprivnički badmintonaši osvojili četiri zlata i jedno srebro u posljednjem kolu regionalne lige

Natjecatelji Badmintonskog kluba Koprivnica ostvarili su odlične rezultate u posljednjem kolu regionalne lige odigranom u Zagrebu. Iz kluba su poručili da je na turniru nastupio...

FOTO Mladi koprivnički badmintonaši rasturili u Čakovcu, Lara Tomjek prvakinja Hrvatske

Mladi članovi Badmintonskog kluba Koprivnica ostvarili su odlične rezultate na Prvenstvu Hrvatske za kategorije do 11, 15 i 19 godina održanom u Čakovcu. U klubu...