Utorak, 30. travnja 2024.
Home Aktualno Druga pobjeda u Četvrtoj ligi: Mladi Farmaceuti uvjerljivi u Suhopolju

Druga pobjeda u Četvrtoj ligi: Mladi Farmaceuti uvjerljivi u Suhopolju

0
Slaven Belupo II / Snimio Krešo Puklavec.
Ilustracija / snimio Krešo Puklavec
Nakon uvodne pobjede od 6:1 u Cvetkovcu protiv Tomislava iz Drnja, druga momčad Slaven Belupa danas je gostovala u Suhopolju. Tamo ih je dočekao dobar stadion i teren te motiviran domaćin.

Poveli su Medenjakovi dečki u 21. minuti preko Katuše na odličnu asistenciju Liklina. 33. minuta i izjednačenje za domaće nakon smušenosti mladih Farmaceuta. No, samo tri minute kasnije Alidema je izborio i realizirao jedanaesterac. Do kraja poluvremena Liklin je zabio za 3:1.

Drugo poluvrijeme proteklo je u znaku dominacije Slavenaša uz pokoji izlazak domaćina na gostujuću polovicu, no zadnja linija Farmaceuta to rješava bez problema. Do kraja utakmice Mladen je izborio penal koji je mirno realizirao Arijan Brković.

U sljedećem kolu Slaven Belupo II kod kuće dočekuje kloštransku Mladost.

Sastav: Slukić, Čovo, Hlevnjak, Kudumija, Jakupak, Brković, Liklin, Jajalo, Alidema, Mladen, Katuša. Još su igrali: Varović, Štritar, Mamić, Kožarić, Vuić.
Treneri: Medenjak i Wolf.