TREĆA HNL SJEVER Lovrek donio sva tri boda Tehničaru, Križevčani do pobjede u posljednjim sekundama utakmice, Podravac i Virovitica remizirali

60
Prigorski.hr
Danas su odigrane sve utakmice 2.kola Treće HNL Sjever.

Susjedski derbi Podravine i Tehničara pripao je gostima iz Cvetkovca koji su s minimalnih 0:1 upisali nova tri boda. Pogodak za Cvetkovčane postigao je Kruno Lovrek, a valja i napomenuti da su gosti od 8.minute igrali s igračem manje jer je zbog drugog žutog kartona na utakmici isključen Saša Vukonić.

Podravac iz Virja upisao je bod na domaćem terenu odigravši 0:0 s momčadi Virovitice.

U podravsko prigorskom derbiju uspješnija je bila momčad Radnika Križevci koja je s 2:1 pobijedila Graničar iz Đurđevca. Pogodak za nova tri boda Križevčana postigao je Karlo Kraljić u 89.minuti utakmice.

U derbiju kola Varteks i Mladost su podijelili bodove odigravši 2:2.