FOTO Slaven Belupo izgubio od Osijeka, gol primili na samom početku utakmice

Nogometaši Slaven Belupa izgubili su od Osijeka rezultatom 0:1 u današnjem susretu 28. kola SuperSport HNL u Koprivnici.

Na zasigurno nemalo iznenađenje domaćeg trenera Roya Ferenčine koji je najavio sigurnu pobjedu, gostujuća momčad zatresla je mrežu Slavena već u šestoj minuti susreta. Nakon dva “odbijanca” vratara Suška, loptu je u mrežu na kraju pospremio Mierez.

U nastavku Osijek ima inicijativu, no propušta povećati vodstvo u 23. minuti iz izgledne prilike. Slavenovi igrači postali su svjesni situacije i pokretniji, ali pokušaji prema golu Osijeka su bez rezultata.

Drugo poluvrijeme donijelo je zamjetno aktivniju igru Slavena koji traži slabost u obrani suparnika. Zaredali su pokušaji iz kornera i ubačaja, uz jednu dobru priliku unutar šesnaesterca. Igra postaje sve grublja i nervoznija, pa su nakon Božića i Štefulja u prvom poluvremenu, sada požutjeli Bralić, Jelić Balta i Pllana. Ferenčina pokušava preokrenuti ishod ubacivanjem napadača Mrdakovića umjesto Šute, ali bez učinka. Slaven je ostao bez bodova.

U idućem kolu, u subotu 6. travnja Slaven Belupo dočekuje Varaždin.

Kako je bilo na stadionu, pogledajte u našoj fotogaleriji!