Subota, 27. travnja 2024.
Home Sport Ostali sportovi PETOBOJ Atletičari Koprivnice natjecali se na Prvenstvu Hrvatske u višebojima

PETOBOJ Atletičari Koprivnice natjecali se na Prvenstvu Hrvatske u višebojima

0
Ustupio AK Koprivnica.
Članovi Atletskog kluba Koprivnica Jakov Jurić, Anja Slavinić i Laura Sabolec natjecali su se prošlog vikenda na Prvenstvu Hrvatske u višebojima u Zagrebu.

Limač Jakov Jurić nastupio je u troboju za limače koji se sastoji od 200 m trčanja, skoka u dalj i bacanju vortexa. Ukupno je osvojio 591 bod i time zauzeo sedmo mjesto.

Mlađe kadetkinje Anja Slavinić i Laura Sabolec nastupile su u petoboju koji se sastoji od: utrke na 60 m, skoka u dalj, bacanju vortexa, utrke na 80 m s preponama i utrci na 600 m.

Nakon dvodnevnog natjecanja Anja Slavinić osvojila je 2457 bodova i sedmo mjesto, a Laura Sabolec 2330 bodova i dvanaesto mjesto.