Srijeda, 8. svibnja 2024.
Home Featured NEZAUSTAVLJIVI ZELENI Koprivnica ‘tutnja’ Trećom ligom, pala i Croatia u Đakovu

NEZAUSTAVLJIVI ZELENI Koprivnica ‘tutnja’ Trećom ligom, pala i Croatia u Đakovu

0
Nogometaši Koprivnice igraju sezonu iz snova. Nakon četiri pobjede u nizu protiv Čepina, Osijeka, Belišća i Varteksa, Zeleni su upisali novi trijumf. U 11. kolu Treće hrvatske nogometne lige Istok slavili su na gostovanju u Đakovu kod Croatije rezultatom 1:2.

Našeg trećeligaša u vodstvo je doveo Sminderovac pogotkom u 24. minuti, a pokazalo se kasnije da je to bio jedini gol u prvom poluvremenu. U nastavku susreta Kovačić je u 58. minuti zabio za 0:2, a gosti su do kraja utakmice uspjeli postići tek počasni pogodak.

Tako je Koprivnica stigla do svog 22. boda te je nastavila s impresivnim igrama u ovoj sezoni. Zeleni su trenutno prvoplasirana momčad prvenstva s dva boda više od Slavije te s tri boda ispred BSK-a i Bedema. U idućem kolu naš trećeligaš gostuje u Slavonskom Brodu kod Marsonije.

SASTAV KOPRIVNICE: Kurtanjek Damjan, Tucaković Bojan, Sminderovac Luka, Srbljinović Krunoslav, 9 Kovačić Leo, Jambrušić Kruno, Bukovac Robert, Čakarić Luka, Zanjko Robin, Martinaga Marko, Brcković Nino. Još su igrali: Bubnjić, Pavlović, Lopatnik. Trener: Josip Omrčen-Čeko.