Petak, 17. svibnja 2024.
Home Sport Ostali sportovi HRVAČKI KLUB PODRAVKA Patrik i Valent brončani na Prvenstvu Hrvatske

HRVAČKI KLUB PODRAVKA Patrik i Valent brončani na Prvenstvu Hrvatske

0
Hrvači Podravke Patrik Raknić i Valent Delimar osvojili su brončane medalje na Prvenstvu Hrvatske u hrvanju grčko-rimskim načinom za mlađe dječake što je u subotu održano u Slatini.

medaljePRHml16-vecaPatrik je do bronce u kategoriji do 33 kg došao nakon tri pobjede i jednog poraza, dok je Valent s istim omjerom broncu osvojio u kategoriji do 49 kg.

Podravka se na državnom prvenstvu predstavila sa sedmoricom hrvača. Uz Patrika i Valenta, Borna Ljubić je s jednom pobjedom i dva poraza osvojio deveto mjesto u kategoriji do 33 kg.
Roko Petrović, Josip Benko, Ivan Adžaga i Karlo Mijatović svoje prve borbe su izgubili, a kako njihovi protivnici nisu ušli u finale, njima je onemogućeno da se kroz repasaž borbe domognu boljeg plasmana.

Na prvenstvu je nastupio 21 klub sa 166 hrvača, a koprivničke su vodili treneri Ivan Lončarić i Renato Begović.