slaven belupo

USKORO PAKIRAJU KOFERE Farmaceuti dan ranije završavaju s pripremama u Austriji

Farmaceuti upravo odrađuju završni trening nakon čega će spakirati kofere i krenuti natrag za Koprivnicu.

RETROGLAS Kako je Slaven Belupo 2001. pobijedio Aston Villa-u

Pogledom u Glasovu arhivu, točnije broj objavljen 20. srpnja 2001. godine, naišli smo na članak o prvoj utakmici Intertoto kupa u kojoj je naš domaći klub s 2 : 1 pobijedio engleskog Premier ligaša Aston Villu.

OČEKIVANA POBJEDA Slaven Belupo bolji od austrijskog trećeligaša

Slaven Belupo poveo je u 54. minuti kada je Šakota spremno dočekao jednu loptu na 14 metara i preciznim udarcem zatresao prvi kut domaćeg golmana za 0:1.

Slaven Belupo sutra s Qarabagom uz izravni prijenos

Traju pripreme za novu sezonu.

INTERVJU Ivan Radeljić, trener Slaven Belupa: Navijači ne žele vidjeti prosjek, u svakoj utakmici moramo dati sve od sebe

Kako se snašao u ulozi trenera koprivničkog prvoligaša, kako teku pripreme te kakva su očekivanja u novoj sezoni, donosimo u razgovoru u nastavku.

U Slaven stigao krilni napadač: Ovo je veliki iskorak u mojoj karijeri i učinit ću sve da opravdam povjerenje ljudi u klubu

Priključio se momčadi na početku priprema te se nakon nešto manje od tri tjedna treninga izborio za potpis ugovora.