Željko Lacković, kandidat za koprivničko-križevačkog župana iz redova Nezavisnih, sa suradnicama je predao listu za Županijsku skupštinu Koprivničko-križevačke županije.
– Iskreni i opušteni spremno dočekujemo izbore, ne želimo samo materijalni napredak za županiju i stanovnike, želimo siguran dom i obitelj kao temelj naših zajednica! Zajedništvo, vjera, sloga i obitelj, tako smo se osjećali na predavanju pobjedničke liste za Županijsku skupštinu – kratko je poručio Lacković na svom Facebooku.
Podsjetimo, Lacković je prije nekoliko dana javno objavio kandidaturu za župana, a kandidat za zamjenika mu je Petar Dombaj. Kandidaturu podržavaju stranke s kojima čine koalicijsku listu za Županijsku skupštinu, a to su Hrvatska stranka umirovljenika, Hrvatska Narodna stranka, Dom i nacionalno okupljanje i MOST.


