Utorak, 8. listopada 2024.

Ništa od bodova, Slavenaši izgubili u Šibeniku

Nogometaši Slaven Belupa večeras su gostovali na Šubićevcu kod Šibenika u sklopu drugog kola SuperSport Hrvatske nogometne lige i izgubili.

Susret je završio pobjedom domaćina od 2:0, a pogotke vrijedne tri boda za Šibenik su zabili Santini u 15. te Majić u 22. minuti susreta.

Naša je momčad otvorila utakmicu s dva pokušaja Butića, no oba nisu bila dovoljno precizna. Odgovorio je domaćin na najgori mogući način i nakon jednog slobodnog udarca poveo s 1:0. Strijelac u 15. minuti bio je Santini. Šibenik je povisio vodstvo sedam minuta kasnije. Majić je natrčao na jednu odbijenu loptu i pospremio ju u mrežu za 2:0. Do kraja poluvremena Slaven Belupo je pokušao udarcima iz daljine, no rezultat se nije mijenjao – naveli su u koprivničkom prvoligašu.

U nastavku susreta koprivnička je momčad bila bolji takmac na terenu, dodali su u Slavenu.

– Imala je nekoliko dobrih prilika preko Šute, Jelića Balte i Murića, no rezultat je ostao isti kao i nakon prvih 45 minuta te je Slaven Belupo ostao bez bodova i nakon drugog kola – zaključili su.