Petak, 26. travnja 2024.
Home Sport Nogomet MŽNL: Borac bolji od Dinama, Kalinovac i Graničar bez pobjednika, Podravac izgubio u Pitomači

0
Odigrane su utakmice 8. kola Međužupanijske nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica.

U Kalinovcu je odigran županijski derbi između Poberuna i Picoka. Domaći su došli u vodstvo zgoditkom Jančijeva u 26. minuti, ali Lovrak izjednačuje u 65. minuti za podjelu bodova.

Pitomača, koju vodi bivši trener i igrač Podravca Vučeta, nadmudrila je Virovce i pobijedila s 3:0. Zgoditke za domaće postigli su Veličan, Jendrašić i Tenjeri.

Borac je u Imbriovcu u nervoznoj utakmici bio uspješniji od prvoplasiranog Dinama iz Predavca i pokazao da je zasluženo u vrhu MŽNL. Zgoditke za domaće su postigli Oršić, Janković i Sušac. Ovom pobjedom Imbriovčani su došli na drugo mjesto tablice.