Četvrtak, 5. rujna 2024.

RUKOMET Koprivnica prijetila, ali na kraju ostala bez bodova u Lepoglavi

Rukometaši Koprivnice Hangar 18 upisali su svoj prvi poraz u novoj sezoni 3. HRL Sjever. Na gostovanju u Lepoglavi bolja je bila Concordija rezultatom 28:25.

Odlično su naši rukometaši otvorili susret protiv favoriziranih domaćina te su u 15. minuti vodili s 8:3. Ključan trenutak susreta vidjeli smo osam minuta kasnije kada je Bruno Peričić zbog nesportskog ponašanja zaradio crveni karton. Posebno je to koštalo Koprivničance jer je Peričić bio jedini pivot u kadru.

Domaći su iskoristili novonastalu situaciju i do kraja prvog poluvremena stigli do izjednačenja i rezultata 14:14. U drugom dijelu Koprivnica se držala do 48. minute i vodstva od 19:18. Ipak, nakon toga, ponestalo je snage i koncentracije te je Concordija preokrenula rezultat i na kraju slavila s 28:25.

Najefikasniji Koprivničanci bili su Karlović i Peić sa šest pogodaka te Pranjić i Šumandl s pet pogodaka. U idućem kolu naši rukometaši će u sportskoj dvorani koprivničke Gimnazije Fran Galović ugostiti drugu momčad Vidovca.