Subota, 27. srpnja 2024.

Rukometaši Koprivnice pobijedili Ilovu

Rukometaši Koprivnice Hangar 18 upisali su i drugu pobjedu u novom prvenstvu. U drugom kolu Treće hrvatske rukometne lige Sjever. U koprivničkoj sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović bolji su bili od Ilove rezultatom 28:24.

Bolje su susret otvorili Koprivničanci te su nakon 15 minuta imali prednost od četiri gola razlike rezultatom 10:6. Ipak, gosti su do kraja prvog poluvremena sustigli prednost domaćina te se na odmor otišlo neriješenim rezultatom 14:14.

Nastavak susreta obilježila je izjednačena igra. Igralo se gol za gol sve do mini serije od tri pogotka za redom Koprivnice s kojom su napravili ključni korak ka pobjedi.

Na kraju je susret završio rezultatom 28:24 s kojim su naši rukometaši ostali na stopostotnom učinku nakon dva odigrana kola. U idućem naši rukometaši odlaze na gostovanje u Lepoglavu gdje će odmjeriti snage protiv Concordije. Utakmica će se igrati s početkom u 20 sati.