Ponedjeljak, 30. rujna 2024.

FOTO Koprivničanci Jakopanec i Marović odlični na jet ski natjecanju u Mađarskoj

Članovi koprivničkog Jet ski kluba Racer Dorijan Jakopanec i Jurica Marović ostvarili su zapažene rezultate u jakoj međunarodnoj konkurenciji na natjecanju koje se održalo u Mađarskoj.

Iz kluba poručuju da su jet ski utrke održane u Nagykanizsi na jezeru Csonakazo, a Koprivničanci su ujedno bili i jedini hrvatski predstavnici.

– Dorijan Jakopanec sudjelovao je u dvije klase i ukupno odvozio šest utrka. U Junior GP3.3.klasi osvojio je prvo mjesto, a u GP3 klasi drugo. Jurica Marović sudjelovao je u runabout GP4 klasi i osvojio treće mjesto – zaključuju u klubu.

Spomenimo na kraju da je 14-godišnji Dorijan Jakopanec mladi sportaš koji je već do sada pobijedio na svjetskom Jet ski prvenstvu.