Nedjelja, 28. travnja 2024.

5. kolo veterana: Osvit bolji i od Graničara, Miklinovec pregazio Podravac

U derbi utakmici 5. kola veteranske lige sastale su se dvije ponajbolje momčadi koje su zbog prošlosezonskih rezulta, odnosno plasmana, sudionici završnice prvenstva veterana koja se održava ove godine u Rovinju od 25. do 27. rujna.

Osvit je odigrao odličnu utakmicu i već u prvom dijelu riješio pitanje pobjednika. Domaći dolaze do vodstva već u 10. minuti zgoditkom Begića. Na 2:0 povisuje Polančec u 17. minuti, da bi u 30. minuti na 3:0 povisio Celiščak. Gosti smanjuju preko Čurića u 31. minuti. Za konačnih 4:1 pogađa Jagić iz kaznenog udarca u 71. minuti.

U drugoj grupi Miklinovec je i dalje vodeća momčad. Na gostovanju kod Podravca u Virju pobijedio je s čak 0:8. Trostruki strijelac je bio Ogrizović, po dva puta su pogađali Ivandija i Gregur, te jednom Matošić.