Članice i članovi Ronilačkog kluba Šoderica osvojili su ‘gotovo sve što se moglo’ u 3. kolu Kupa Hrvatske u plivanju perajama i brzinskom ronjenju te 3. kolu ‘Brzo i vješto’, ujedno i finalnom navedene discipline.
Natjecanje je održano prošle subote na bazenima u Sisku. Nastupio je velik broj mladih članova Ronilačkog kluba Šoderica koji su kući donijeli pregršt medalja, nove osobne i državne rekorde, uz naravno puno veselja, smijeha i suza radosnica. Vodile su ih trenerice Jadranka Samardžić, Deana Treščec, Ivana Bradić i trener Božo Flis.
Najznačajnija postignuća donosimo u nastavku.
MUŠKI:
Mihael Šestak
– 50 m PP – 2 srebra u kategorijama seniori i juniori
– Brzo i vješto – 1 zlato u kategoriji juniori
– Brzo i vješto FINALE – 1 zlato u kategoriji juniori
Jakov Buhinjak
– Brzo i vješto – 1 srebro u kategoriji kadeti
– Brzo i vješto FINALE – 1 srebro u kategoriji kadeti
1 bronca u kategoriji ml. juniori
Tin Treščec
– 1500m PP – srušen državni rekord
– Brzo i vješto – 1 bronca u kategoriji juniori
1 srebro u kategoriji ml. juniori
2 zlata u kategorijama kadeti i ml. kadeti
– Brzo i vješto FINALE – 1 bronca u kategoriji juniori
1 srebro u kategoriji ml. juniori
2 zlata u kategorijama kadeti i ml. kadeti
Josip Štefanec
– Brzo i vješto – 1 bronca u kategoriji kadeti
Leo Bradić
– Brzo i vješto FINALE – 1 bronca u kategoriji kadeti
Petar Koluder
– 50m PP – 1 srebro u kategoriji dječaci
– Brzo i vješto – 1 zlato u kategoriji dječaci
– Brzo i vješto FINALE – 1 bronca u kategoriji ml. kadeti
1 zlato u kategoriji dječaci
Marin Sabol
– Brzo i vješto – 1 srebro u kategoriji ml. kadeti
– Brzo i vješto FINALE – 1 srebro u kategoriji ml. Kadeti
Luka Nikola Radolić
– Brzo i vješto – 1 srebro u kategoriji dječaci
– Brzo i vješto FINALE – 1 srebro u kategoriji dječaci
Dino Zagorščak
– Brzo i vješto – 1 bronca u kategoriji ml. Kadeti
Noa Kralj
– Brzo i vješto – 1 bronca u kategoriji dječaci
Ivan Cvetković
– Brzo i vješto FINALE – 1 bronca u kategoriji dječaci
ŽENE:
Alanna Štefanec
– 50m PP – 4 zlata u kategorijama seniori, juniori, ml. juniori i kadeti – srušen državni rekord
– Brzo i vješto – 3 zlata u kategorijama juniori, ml. juniori i kadeti
– Brzo i vješto FINALE – 3 zlata u kategorijama juniori, ml. juniori i kadeti
Paula Radotović
– 50m PP – 1 srebro u kategoriji ml. kadeti
– Brzo i vješto – 3 srebra u kategorijama juniori, ml. juniori i kadeti
1 zlato u kategoriji kadeti
– Brzo i vješto FINALE – 3 srebra u kategorijama juniori, ml. juniori i kadeti
– 1 zlato u kategoriji kadeti
Rea Vuk
– Brzo i vješto – 3 bronce u kategorijama juniori, ml. juniori i kadeti
1 srebro u kategoriji ml. kadeti
1 zlato u kategoriji djevojčice
– Brzo i vješto FINALE – 3 bronce u kategorijama juniori, ml. juniori i kadeti
– 1 srebro u kategoriji ml. kadeti
– 1 zlato u kategoriji djevojčice
Stella Flis
– Brzo i vješto – 1 bronca u kategoriji djevojčice
– Brzo i vješto FINALE – 1 bronca u kategoriji djevojčice
Dora Bradić
– Brzo i vješto – 1 srebro u kategoriji djevojčice
– Brzo i vješto FINALE – 1 srebro u kategoriji djevojčice
1 bronca u kategoriji ml. kadeti
Dora Fucak
– Brzo i vješto – 1 bronca u kategoriji ml. kadeti