Subota, 27. travnja 2024.

Koprivnički atletičari odlični na Divljem triatlonu kod Preloga, Fran Tisaj osvojio prvo mjesto

Na devetom po redu Divljem triatlonu na šoderici Cirkovljan kod Preloga nastupili su i koprivnički sportaši. Uz članove Atletskog kluba Koprivnica, među 102 natjecatelja našao se i Koprivničanac Fran Tisaj, inače član Triatlon kluba Zrinski Novatec iz Zagreba.

Jučer se na šoderici Cirkovljan triatlon održavao u sljedećim disciplinama: utrka super sprint – 375 m plivanja, 12 km bicikla i 2,5 km trčanja.

Koprivnički triatlonac Fran Tisaj osvojio je 1. mjesto u kategoriji juniora s vremenom 36:03. Albert Rušak iz Atletskog kluba Kprivnica u istoj je kategoriji s vremenom 39:20 zauzeo 3. mjesto.

Članica AK Koprivnica Dijana Radotović u kategoriji veteranki A osvojila je drugo mjesto s vremenom 49:38.