Subota, 27. travnja 2024.

NOVA IGRAČICA Iskusna reprezentativka Makedonije dolazi u Podravka Vegetu

Rukometašicama Podravka Vegete u novoj sezoni pridružit će se još jedno pojačanje. Riječ je o Eleni Gjeorgjievskoj, dugogodišnjoj reprezentativki Makedonije.

29-godišnja Gjeorgjievska četiri je godine igrala za Eurostandard i Kometal iz Skopja, zatim je tri godine provela u Vardaru te s njima osvojila i Ligu prvakinja 2012. godine. Nakon toga pridružila se crnogorskoj Budućnosti s kojom je igrala finale Lige prvakinja. Prije tri godine prešla je u mađarski Fehervar gdje je provela dvije godine, a prošle sezone bila je viđena i na našim terenima jer je igrala za rumunjsku Craiovu koja je lani osvojila EHF Kup.

Gjeorgjievska igra na vanjskoj desnoj poziciji i u Podravka Vegeti od nje očekuju potrebnu agresivnost u obrani, a značajno je i njeno veliko iskustvo s europskih natjecanja, poručuju iz koprivničkog kluba.