Utorak, 8. listopada 2024.

FOTO Slaven Belupo odigrao bez pogodaka s Interom

Nogometaši Slaven Belupa podijelili su bodove s domaćinom u Zaprešiću. Konačni rezultat utakmice 13. kola kod Intera bio je 0:0.

Nakon mirnog prvog poluvremena, obje su momčadi u drugom krenule ofenzivnije. No, mreže su mirovale usprkos pokušajima Bačelića Grgića i Puclina.

Inter je odličnu priliku propustio u 88. minuti, a tik pred kraj utakmice drugi žuti, odnosno isključujući crveni karton zaradio je Zvonimir Šarlija.

Slavenov sljedeći protivnik bit će Osijek, trenutno trećeplasirana momčad na ljestvici Hrvatski Telekom Prve lige. Ta je utakmica na rasporedu u subotu u 15 sati u Koprivnici.

Zaprešić, SRC Zaprešić – 05.11.2018. 18:00 – 13. kolo Prve HNL
Inter – Slaven Belupo 0:0 (0:0)
Inter: Kelava – Bosec, Prenga, Šimunec, Čeliković – Postonjski, Muhar – Burzanović (od 85. Solomon), Rak, Mamut (od 73. Ayaji)- Andrić. Trener: Samir Toplak
Slaven Belupo: Filipović – Musa, Međimorec, Šarlija – Bogojević (od 89. Karamarko), Bačelić Grgić, Vidović, Puclin (od 83. Aparicio), Delić – Doležal – Mendy (od 73. Lima). Trener: Tomislav Ivković.
Suci: Dalibor Mlakar (Zagreb), Igor Krmar (Zagreb), Luka Pušič (Zagreb), Goran Pečarić (Zagreb)
Strijelci: –
Žuti kartoni: (Inter); Šarlija 32′, Vidović 39′, Bačelić Grgić 56′, Bogojević 62′, Mendy 70′ (Slaven Belupo)
Crveni kartoni: – (Inter), Šarlija 90′ (Slaven Belupo)