Utorak, 8. listopada 2024.

FOTO Slaven Belupo pobijedio Marsoniu i izborio četvrtinu finala Kupa

Nogometaši Slaven Belupa danas su u Slavonskom Brodu pobijedili domaću Marsoniu u susretu osmine finala Hrvatskog nogometnog kupa. Farmaceuti su slavili s 1:0 pogotkom Bogojevića.

U prvom poluvremenu Slaven je dominirao i imao posjed u svojim nogama, ali nije uspio doći do pogotka. Pokušavali su Šarlija, Gordana i Bongongui, ali nisu bili precizni. I domaćin je dva puta opasno zaprijetio, ali je njihove udarce jednom zaustavila vratnica, a jednom izvrsnom reakcijom vratar Filipović, stoji u izvještaju na Slavenovim internetskim stranicama.

Prvi i jedini gol na susretu pao je u 60. minuti: Bačelić Grgić dodao je Bogojeviću koji je precizno s 12 metara pogodio donji desni kut domaćeg vratara. Desetak minuta kasnije u identičnoj akciji vratar Marsonije bio je uspješniji, a još desetak minuta nakon toga Bačelić Grgić loptu šalje pored vratnice.

Slaven Belupo tako je izborio četvrtinu finala Hrvatskog nogometnog kupa.