Subota, 27. travnja 2024.

Odigrano je šest od sedam preostalih utakmica osmine finala Županijskog nogometnog kupa.

Koprivnica je kao aktualni osvajač Kupa u utakmicu protiv sigečke Mladosti ušla kao izraziti favorit. Iako su Sigećani poveli, Koprivnica je u nastavku preokrenula utakmicu i slavila s konačnih 5:1. Za Zelene su pogađali Strajnić, Vrkić, Kovačić te dva puta Jagarinac.

Tomislav-Radnik iz Svetog Ivana Žabna ugostio je legradski Graničar te slavio s konačnih 3:1.

Tehničar je na Starom bregu “razbio” ligaškog rivala Graničar iz Đurđevca s visokih 5:0, a pogotke su postigli Hudak, Lovrek, Srpak te dva puta Jambrušić.

Mladost iz Kloštra Podravskog pobijedila je ivanečku Slogu s 4:1, a valja napomenuti kako je Sloga na ovu utakmicu stigla sa samo 10 igrača.

Borac je na teškom gostovanju kod Drave u Podravskim Sesvetama slavio s 4:1, a za Imbriovčane su pogađali Pjetri, Balent te dva puta Rajić.

Tehnika je ugostila gradskog rivala Starigrad i slavila s 1:0 pogotkom Ritoše u prvom poluvremenu.

Podsjetimo, Tomislav iz Drnja prošao je u čevrtfinale jer Gornja Rijeka nije mogla odigrati utakmicu, a još jedan susret na rasporedu je za tjedan dana: u Virju će mjesto u četvrtini završnice tražiti PodravacRadnik-Križevci.