Subota, 5. listopada 2024.

Rukometašice Podravka Vegete su u punoj dvorani Gimnazije Fran Galović pobijedile tursku ekipu Muratpasa BSK. Konačan rezultat bio je 35:22.

Prije same utakmice publiku su ‘nabrijali’ Zaprešić Boysi i reper Nered, koji su uživo izveli novu himnu Rukometnog kluba Podravka Vegeta.

Iako je u 20. minuti zbog crvenog kartona Ana Debelić morala napustiti teren, igračice Podravka Vegete nisu posustale u želji da izbore sutrašnje finale kvalifikacijskog turnira za grupnu fazu Lige prvakinja.

Uz sjajnu i srčanu igranu te nošene potporom s tribina, Podravkašice su na poluvrijeme otišle s čak 6 golova prednosti.

Magdalena Ećimović, vratarka Podravka Vegete danas je bila posebno raspoložena, pa je sjajnim obranama dizala publiku na noge.

Podravkašice će grupnu fazu Lige prvakinja tražiti sutra protiv rumunjske Craiove.

Rumunjke su danas pobijedile Jagodinu 31:18 i time izborile finale kvalifikacijskog turnira.

Veliki ogled između Podravke i Craiove na rasporedu je sutra u 18:00, a ne sumnjamo da će dvorana biti prepuna domaćih navijača.