Nedjelja, 6. listopada 2024.

FOTO Slaven Belupo u prijateljskoj utakmici pobijedio Vrbovec

Nogometaši Slaven Belupa lagano su svladali momčad Vrbovca, hrvatskog trećeligaša, rezultatom 3:0 u prijateljskoj utakmici igranoj danas na pomoćnom travnjaku koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek Apaš.

Farmaceuti su dva pogotka postigli u prvom poluvremenu, a oba je puta precizan bio Mendy. Valja istaknuti gol za 2:0 kada je Bogojević odlično centrirao, a Mendy lijepo prsima primio loptu i još ljepše škaricama “rasparao mrežu” gostiju.

U nastavku susreta Slaven je postigao još jedan pogodak i to u samoj završnici utakmice. U 88. minuti Bačelić Grgić primio je jednu loptu na 12-ak metara od gola Vrbovca te ju je poslao u drugi golmanov kut za konačnih 3:0.