Četvrtak, 3. listopada 2024.

FOTO/VIDEO Juniori Slaven Belupa preokretom do tri boda protiv Istre, ‘joker s klupe’ Sinjaković junak utakmice

Juniori Slaven Belupa pobijedili su Istru u 19. kolu Prve hrvatske nogometne lige. Na cvetkovečkom Starom bregu slavili su rezultatom 4:2 iako su gosti poveli s 0:1.

Mladi Farmaceuti primili su gol u 44. minuti, ali srećom po njih samo minutu kasnije za izjednačenje je zabio Kudumija. Rezultat 1:1 bio je i rezultat poluvremena. U nastavku susreta trener Ivica Sertić zatražio je od svojih igrača da krenu po sva tri boda i to mu se isplatilo.

Za preokret je u 61. minuti zabio Sinjaković, a devet minuta kasnije iz kaznenog udarca precizan je bio Resler. Sinjaković, koji se pokazao pravim ‘jokerom s klupe’ jer je ušao na poluvremenu, svoj drugi pogodak zabio je u 78. minuti, a gosti su do kraja susreta uspjeli ublažiti poraz pogotkom dvije minute prije kraja susreta za 4:2.

S nova tri boda juniori su stigli do svog 29-og boda te su trenutno šestoplasirana momčad prvenstva.