Četvrtak, 3. listopada 2024.

Odigrane su prve dvije utakmice 20. kola Prve županijske nogometne lige. Zanimljive susrete gledali smo u Koprivnici i Legradu.

I više nego borbenu utakmicu gledali smo u Koprivnici gdje je Borac svladao Miklinovec s 1:2. Gledatelji su mogli uživati u susretu punom prigoda u kojem je domaćin poveo pogotkom Jagića sredinom prvog poluvremena. Gosti su izjednačili lijepim pogotkom Pjetrija iz slobodnog udarca.

U nastavku susreta Borac je sve karte bacio u napad. Kružili su gosti oko 16-erca domaćina, ali nisu uspijevali pronaći put ka mreži. Ipak, na sreću gostiju Vrkić je u samom smiraju utakmice iskoristio odličnu asistenciju Ivandije i snažno pod prečku zakucao loptu za 1:2 i veliko veselje gostiju.

Druga utakmica današnjeg programa završila je 2:0 pobjedom Graničara protiv Tomislava iz Drnja. Pogotke su zabili Mešnjak i Harambaša.

Preostale utakmice 20. kola igrat će se sutra s početkom u 17 sati.