Petak, 17. svibnja 2024.

Mali tenisači odlični na turniru u Virovitici

Mlade koprivničke tenisačice i tenisači ostvarili su izvrsne rezultate na regionalnom turniru u Virovitici, a kući su donijeli i jednu zlatnu medalju.

Bio je to turnir za uzraste do 8 i 10 godina. Nastupilo je ukupno 45 mladih natjecatelja, a boje Teniskog kluba Koprivnica branilo je sedmero malih tenisačica i tenisača. Nakon odigranih mečeva početnih skupina, igrači su razvrstani u četiri skupine, ovisno o plasmanu u početnim grupama.

Jan Šijak osvojio je zlatnu skupinu i time postao pobjednik turnira. Lea Petrić bila je treća u srebrnoj skupini, Eva Zagorščak druga u brončanoj, Eva Papić Bogadi treća u brončanoj, Mia Gregurina prva u zelenoj i Ela Radiček druga u zelenoj skupini. Gala Knežević osvojila je drugo mjesto na turniru do 8 godina.