Nedjelja, 29. rujna 2024.

FOTO Slaven u prijateljskoj utakmici uvjerljivo pobijedio Maksimir

Nogometaši Slaven Belupa pobijedili su u prijateljskoj utakmici goste iz Maksimira rezultatom 5:1.

Susret je odigran na novom pomoćnom terenu koprivničkog Gradskog stadiona. Dva gola za Farmaceute u prvom poluvremenu zabili su Mladen i Ivanovski, dok je Dragović smanjio na 2:1. Do kraja susreta još jedan pogodak za koprivničku momčad zabio je Delić, a dva je dodao Goda za konačnih 5:1.

Sljedeću prvenstvenu utakmicu Farmaceuti će igrati u nedjelju kada u Koprivnici gostuje Rijeka. Susret počinje u 17 sati.

Sastav Slaven Belupa
1. poluvrijeme:
 Kurtanjek – Kitanovski, Hlevnjak, Međimorec, Vrljičak, Bouadla, Resler, Arap – Dolček, Ivanovski, Mladen.
2. poluvrijeme: Marković – Katić, Musa, Šarlija – Rebernik, Puclin, Brezovec, Trebotić, Goda – Delić, Ivanovski.