Nedjelja, 29. rujna 2024.

Iza nas je sedam uzbudljivih utakmica 12. kola Druge županijske nogometne lige. Sve oči bile su uprte na utakmicu u Hlebinama gdje su snage odmjerile Lipa i Tehnika.

Hlebinčani su dokazali da nisu prvi na ljestvici bez razloga te su danas na svom travnjaku u potpunosti nadigrali Tehniku. Već na poluvremenu imali su dva gola prednosti i to zahvaljujući nezaustavljivom Matiji Ritoši, dok su u drugom poluvremenu po pogodak postigli Dominik Gregl i Mislav Štrkalj.

Sve dalje od vrha je Omladinac koji je danas odigrao 1:1 s Viktorijom. Goste je u vodstvo doveo Piškorić, dok je Bartolić postavio konačan rezultat. Reka je na svom travnjaku u drugom derbiju kola svladala sigečku Mladost rezultatom 2:1 i tako ju sustigla na ljestvici.

Prugovac je na svom travnjaku poražen od Fugaplasta rezultatom 0:1, dok je bregovska Mladost na svom travnjaku utrpala pola tuceta golova u mrežu GOŠK-a i tako pobijedila rezultatom 6:0.

Još jučer, Starigrad je bio uvjerljiv protiv Rudara rezultatom 4:0, dok su Podravec i Hrvatski bojovnik podijelili bodove u Torčecu odigravši 1:1.