Nedjelja, 29. rujna 2024.

Odigrane su sve utakmice 12. kola Prve županijske nogometne lige. Kolo je obilježio derbi u Kunovcu gdje su snage odmjerili Bratstvo i Borac iz Imbriovca.

Imbriovčani su još jednom dokazali da su najbolja ekipa u ligi te su slavili rezultatom 1:4. Najistaknutiji igrač na utakmici bio je napadač gostiju Vrkić koji je hat-trickom otvorio put svojoj momčadi do tri boda. Jedini pogodak za domaćina postigao je Grlić, a za Borac je još jedan dodao Pjetri.

U borbenoj utakmici u Legradu Graničar je stigao do tri boda pogotkom u sudačkoj nadoknadi drugog poluvremena. Pobjedonosni pogodak protiv Sloge postigao je Nikola Polančec.

Dva Tomislava ostvarila su uvjerljive pobjede protiv momčadi s dna ljestvice. Drnjančani su su bili bolji od Prekodravca sa 7:0, a momčad iz Žabna otpratila je Panoniju u Peteranec rezultatom 6:0.

Ferdinandovac je u Molvama protiv Mladosti osvojio sva tri boda minimalnom pobjedom 0:1. Kao što je već postala i navika, za pobjedu je ponovno zabio Kesić.

Još jučer Miklinovec je u Koprivnici svladao novigradsku Dravu rezultatom 2:0. Oba pogotka pala su u nastavku susreta, otpor gostiju slomio je Vezijak, a drugi gol bio je autogol gostiju.

Snage su u Đelekovcu odmjerili danas prijepodne Osvit i Kalinovac. Da Đelekovčani neće imati pretjerano težak zadatak shvatilo se na samom početku utakmice kada su gosti na teren istrčali s tek deset igrača. Sve je bilo riješeno već u prvom poluvremenu kada je Glavak postigao dva pogotka i tako postavio, kasnije se pokazalo, konačnih 2:0.