Nedjelja, 29. rujna 2024.

Odigrane su sve utakmice 11. kola Prve županijske nogometne lige. Po hladnom i kišnom vremenu gledali smo zanimljive susrete.

Miklinovec je u potpunosti razbio Panoniju u Peterancu. Iako je domaćin poveo s 1:0 već u trećoj minuti, gosti su do poluvremena izjednačili, a u nastavku susreta s nova četiri pogotka dokrajčili Peterančane rezultatom 1:5.

U općinskom derbiju Borac je u Imbriovcu minimalno slavio protiv Osvita rezultatom 1:0. Jedini pogodak na susretu zabio je Bači. Prekodravac i molvarska Mladost podijelili su bodove rezultatom 1:1, a oba gola pala su iz jedanaesteraca.

Drnjanski Tomislav bio je uvjerljiv u Kalinovcu. Rezultatom 0:4 opravdali su ulogu favorita. Utakmice u Ferdinandovcu i Novigradu završile su identičnim rezultatom 2:2. Bodove su podijelili Ferdinandovac i Tomislav iz Žabna te Drava i Sloga.