Nedjelja, 29. rujna 2024.

Mladi koprivnički košarkaši upisali tri poraza

Kadeti Koprivnice u derbiju Lige M-16 tijesno su poraženi u Virju.

Kadeti Podravca iz Virja u derbi utakmici 7. kola na domaćem su terenu pobijedili vršnjake iz Koprivnice s 76:72. U prve dvije četvrtine utakmica je bila izjednačena, no u trećoj Podravac ulazi u šutersku seriju te u jednom trenutku odlazi na 23 poena prednosti. Koprivničanci su se, međutim, uspjeli vratiti u posljednjem dijelu susreta te smanjili razliku na svega tri poena – no, pobjeda im je ipak izmakla. Dobru igru pokazali su borbeni Mikor i Vrhovec te Gerić koji je najviše zabio.

KK PODRAVAC – KK KOPRIVNICA 76 : 72
Rezultat po četvrtinama: (17:18)(21:17)(24:10)(14:27)
KK Koprivnica: Tetec, Vrhovec (4), Kuzmić (4), Vedriš (9), Gerić (22), Relja, Igrić F., Balaško (7), Mikor (13), Igrić M., Žaja (13). Trener: Balaško.

Mlađi kadeti bez izgleda protiv Radnika

Mlađi kadeti Radnika iz Križevaca pobijedili su vršnjake u Koprivnici s visokih 81:56. Domaćini su loše otvorili utakmicu, što su gosti iskoristili te već do poluvremena imali 30 poena razlike. U drugom dijelu, gostujući je trener dao priliku svim igračima, stoga je i igra Koprivnice bila malo bolja. Po broju koševa istaknuli su se Stajku i Gregur.

KK KOPRIVNICA – KK RADNIK 56 : 81
Rezultat po četvrtinama: (12:32)(8:17)(18:19)(18:13)
KK Koprivnica: Sabolić (3), Pobi, Lončarić D. (4), Gregur (13), Lončarić F. (4), Imbriovčan F. (2), Imbriovčan M., Benotić (5), Poznić (5), Stajku (16), Petričević (4), Tetec. Trener: Žaja.

Izvor: KK Koprivnica (Facebook)
Juniori izgubili od Virovitice

Juniori Koprivnice upisali su poraz na domaćem terenu u 7. kolu Lige M-18. Vodili su sve do posljednje četvrtine, kada gosti iz Virovitice preokreću rezultat i u posljednjim sekundama dolaze do pobjede s pet poena prednosti – 70:65. Bila je to izjednačena utakmica sporog tempa i zonske obrane, a u redovima Koprivnice istaknuli su se Kovačić, Blesić i Hraščanec.

KK KOPRIVNICA – KK VIROVITICA 65 : 70
Rezultat po četvrtinama: (19:18)(15:10)(17:19)(14:23)
KK Koprivnica: Kukec, Blesić (17), Hraščanec (13), Kovačić (15), Mikor, Balaško, Biršić, Bajušić (10), Gerić (10), Žaja, Puc. Trener: Čaldarević.