Petak, 4. listopada 2024.

Iza nas je 22. kolo Druge županijske nogometne lige. Kao i uvijek, gledali smo uzbudljive utakmice, a nije nedostajalo ni zanimljivih rezultata.

Prvoplasirani Ferdinandovac uvjerljivo je slavio na domaćem travnjaku protiv GOŠK-a. S dva pogotka Ranka Kesića te po jedinim Marka Kesića, Stankira i Kožara slavili su s 4:1. Za goste je počasni pogodak postigao Mijatović. Ni drugoplasirani Miklinovec nije imao velikih problema na gostovanju kod bregovske Mladosti. Sve je bilo riješeno u prvom poluvremenu kada su gosti dva puta preko Maričića te po jednom preko Lazičkog, Šimunića i Šarlije zabili pet golova. Pokazalo se da je 0:5 bio i konačan rezultat.

Viktorija iz Vojakovca na svom je travnjaku poražena od Tehnike rezultatom 1:3. Gosti su u 14. minuti poveli pogotkom Bana, a samo minutu kasnije izjednačio je Ostojić. Tri boda gostima iz Koprivnice donijeli su Matijević i Matijašec pogocima za 1:2 i 1:3.

U ostalim susretima, do važnih bodova u borbi za opstanak stigao je herešinski Omladinac koji je na svom travnjaku svladao Gornju Rijeku s 3:1. Do bitnog boda stigla je i Reka na svom travnjaku protiv sigečke Mladosti. Rezultat je bio 3:3.

Starigrad je bio raspucan protiv Prugovca te je zabio čak sedam pogodaka pritom primivši samo jedan. Lipa je u Hlebinama svladala Hrvatski bojovnik rezultatom 3:2.