Velika proslava povodom Praznika rada sprema se u Koprivnici.
Kao što smo to već i objavili, očekuju nas tri velika koncerta pa će tako na pozornicu na Zrinskom trgu 1. svibnja stati Parni valjak, 2. svibnja Dalmatino, a 3. svibnja Neno Belan & Fiumens. Svi koncerti počet će pritom u 20:30.
Nezaobilazna će biti i tradicionalna podjela Podravkinog prvomajskog graha koja će se 1. svibnja točno u podne održati u gradskom parku.
Od ostalih aktivnosti, tijekom prvomajske proslave u središtu grada će od 1. do 4. svibnja biti postavljena nezaobilazna izložba cvijeća, bit će upriličena i budnica, za 29. travnja najavljeno je obilježavanja Svjetskog dana plesa.
Bit će tu i, na veselje malih sugrađana, lunapark čije je postavljanje započelo već danas na livadi pokraj igrališta Osnovne škole Antun Nemčić Gostovinski.
