Subota, 26. listopada 2024.

I ove godine popularna utrka Krk ‘N’ Roll nije prošla bez članica i članova Biciklističkog kluba Rotor.

Riječ je o MTB maratonu na kojem je u posljednjih sedam godina sudjelovalo više od 3.000 natjecatelja.

Ove godine za Rotor su vozili Zlatica Pernjak, Marcel Pernjak, Siniša Herman, Marko Vajdić, Aleksandar Matotan, Damir Kukec i Davor Karas.

Kraću stazu pod nazivom “Beach boys” vozila je Zlatica Pernjak koja je osvojila zlatnu medalju u svojoj kategoriji, bila je prva od 13 natjecateljica. Stazu „Beach boys“ vozili su i Siniša Herman i Marko Vajdić – Herman je bio treći u svojoj kategoriji od 26 natjecatelja, a Vajdić šesti od 30 sudionika u svojoj kategoriji.

Srednju stazu – “The rolling stones” u kategoriji Muškarci master, vozili su Damir Kukec koji je bio 10., Davor Karas je osvojio 20. mjesto i Aleksandar Matotan koji je bio 30. Spomenimo da se u ovoj kategoriji natjecalo 79 natjecatelja.

Dodajmo i da je Kukec ujedno i najbrži Rotorovac na srednjoj stazi.

Što se tiče duge staze, Rotorovci nisu imali svog predstavnika.