Subota, 26. listopada 2024.

FOTO Hajduk zakucao Slaven na dno ljestvice i povećao vodstvo, domaćima poništena dva gola

Slaven Belupo učvrstio je posljednju poziciju na ljestvici SuperSport HNL-a nakon poraza od Hajduka u 10. kolu.

Rezultat na prepunom Apašu bio je 0:2.

Slaven Belupo se od prve minute dobro postavio i udarcima prema golu razbudio Hajdukovu obranu. Napad domaćina rezultirao je i pogotkom u 13. minuti, no poništen je zbog zaleđa. Samo dvije minute kasnije očito motivirani Slaven ponovno trese mrežu i – ponovno je pogodak poništen zbog zaleđa.

Strasti na travnjaku potom su se malo smirile, do 39. minute kada je “bili” dio tribina eksplodirao nakon vodstva Hajduka. Autogol je zabio Božić.

Uzdrmani domaćini nisu se ni snašli, a na semaforu je pet minuta kasnije bilo i 0:2, strijelac je bio Biuk.

U drugom dijelu susreta motivirani Hajduk mirno drži prednost dok Slaven iskušava slabosti obrane no bez uspjeha. Na semaforu ostaje 0:2.

U idućem kolu Slaven Belupo dočekuje Šibenik. Igra se u petak, 25. listopada od 18 sati.