Utorak, 1. listopada 2024.

Purićevi kadeti uzeli bod Dinamu, poraz pionira

Ove nedjelje na umjetnoj travi koprivničkog Apaša u sklopu 5. kola pionira i kadeta, gostovali su klinci zagrebačkog Dinama.

U pionirskoj konkurenciji Dinamo je svladao mladiće trenera Matije Škrinjara s 0:2.

U prvom poluvremenu bile su dvije do tri dobre prilike naših dječaka, no nedovoljno. Purićevi kadeti u susret su ušli kao trećeplasirana momčad na tablici te su tako i izgledali. Organizirani i čvrsti nisu previše respektirali goste, no ipak nakon prvog poluvremena rezultat je bio 0:1.

U drugom poluvremenu pogotkom Vite Papca kadeti su osvojiti jedan bod uz to da su na kraju imali i veliku priliku osvojiti sva tri.

Sljedećeg vikenda nema kola zbog reprezentativne pauze, te se HNL mladeži nastavlja 29. rujna kada Slavenaši gostuju u Gorici. Trenutno u zbiru bodova pioniri i kadeti drže sredinu poretka.