Nedjelja, 29. rujna 2024.

Koprivnički atletičari odlični na utrci Bilogora trail

Članovi Atletskog kluba Koprivnica proteklog su se vikenda natjecali na utrci Bilogora trail u organizaciji Atletskog kluba Bjelovar.

Natjecatelji su trčali tri staze koje su se protezale prekrasnim šumskim predjelima, a koprivnički klub imao je svoje trkače na svim stazama.

Ana Vuk istrčala je najdulju stazu “Veprić” dužine 20,5 kilometara te u ukupnom plasmanu žena zauzela odlično treće mjesto. Damir Podoreški je u sveukupnom poretku zauzeo izvrsno treće mjesto, dok se Hrvoje Rupčić u sveukupnom poretku smjestio na 10. mjesto.

Benyamin Vuk istrčao je stazu “Srna” dužine 15 kilometara te se u sveukupnom poretku smjestio na drugo mjesto.

Najkraća staza naziva “Vjeverica” bila je dužine sedam kilometara, a trčale su ju Tara Rušak i Sonja Rušak.

Izvor: Atletski klub Koprivnica