Nedjelja, 29. rujna 2024.

FOTO [ŽUPANIJSKI KUP] Susretom Omladinca i Osvita počelo odigravanje šesnaestine finala

Počela je nova sezona Županijskog nogometnog kupa, danas je odigrana prva utakmica šesnaestine finala.

U Herešinu su se sastali Omladinac i Osvit, a susret je završio slavljem gostiju od 6:5 nakon izvođenja penala. Prvih 90 minuta ekipe su odigrale 1:1.

Sve ostale utakmice šesnaestine finala Županijskog nogometnog kupa igrat će se 18. rujna u 17 sati prema rasporedu koji vam donosimo u nastavku članka.

Podsjetimo, prošlogodišnji finalisti kupa Radnik i Ferdinandovac slobodni su u prvom kolu, a u ovoj fazi natjecanja može se koristiti pet zamjena igrača u tri navrata i ne vrijedi pravilo mlađih igrača. U slučaju neriješenog rezultata odmah se izvode penali.