Ponedjeljak, 7. listopada 2024.

STIGAO PRVI BOD Slaven remizirao s Lokomotivom, trener Radeljić dobio crveni karton

Igrači Slaven Belupa na domaćem terenu remizirali su s Lokomotivom u trećem kolu SuperSport HNL rezultatom 2:2.

Susret nije mogao bolje početi za domaćina, već u osmoj minuti Jagušić dovodi Slaven u vodstvo 1:0 nakon asistencije Caimacova.

Nakon hladnog tuša u sparnoj večeri na Apašu, Lokomotiva pokreće svoj stroj i uspijeva izjednačiti u 22. minuti preko Mudražije, koji je poklonjenu loptu u kaznenom prostoru proslijedio u mrežu. Gosti tu ne staju, već preko Suška u 37. dolaze do vodstva od 2:1

U ovim trenucima trener Ivan Radeljić nije se više mogao suzdržati i svašta je rekao sucu Kolariću, koji ga je s crvenim kartonom ispratio na tribine.

Drugi dio utakmice donio je nove grube startove i vidjelo se da obje momčadi žude za prvom prvenstvenom pobjedom, jer žuti kartoni samo su letjeli zrakom.

Bez trenera, koji sjedi u publici, za izjednačenje Slavena 2:2 u 62. minuti pobrinuo se Butić, nakon dodavanja Martinovića.

Do kraja susreta prilično gruba i aktivna igra, no bez promjene na semaforu.

Dodajmo i kako je igračima podijeljeno ukupno desetak žutih kartona.

U idućem kolu, za tjedan dana, u subotu, 24. kolovoza koprivnički prvoligaš odlazi u goste Varaždinu.