Subota, 20. srpnja 2024.

U povodu Dana općine izašao novi Novogradec. Brljek: Svjedočimo zamahu naše društvene scene

Općina Novigrad Podravski izdala je novi broj godišnjaka Novogradec u kojem se nalazi pregled realiziranih projekata i događanja u proteklih godinu dana.

Glasilo je izdano u povodu Dana općine, u digitalnom izdanju kako bi ga svi mogli pročitati putem svojih računala.

– Želim posebno napomenuti da smo tijekom proteklog perioda svjedočili izuzetnom zamahu naše društvene scene koja je u razdoblju korone bila lagano pritajena, da bi se odmah po prestanku ograničavajučih korona mjera ponovno razbuktala. Niti jedna od naših petnaest udruga i društava ne ograničava se postojanjem samo na papiru, već sve udruge i društva preko svojih članova intenzivno djeluju, koordiniraju i pomažu se medusobno, te zajedno podižu civilizacijsku razinu društvenog života naše zajednice – naveo je načelnik Zdravko Brljek – Brčo u uvodnom dijelu Glasnika.

Glasilo možete preuzeti u PDF formatu ili ga prelistati niže, a donosimo i pregled zbivanja u povodu Dana općine.

zatvori