Nedjelja, 1. rujna 2024.

FOTO Tenisači Koprivnice izvrsni na turnirima, Ivan Lokotar prvi u zlatnoj skupini

Članovi Teniskog kluba Koprivnica proteklog tjedna sudjelovali su na raznim natjecanjima.

Tako je Vito Treščec na turniru u Zaprešiću, iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza, za djevojčice i dječake do 12 godina izborio nastup u bonus turniru. Došao je do finala gdje je zaustavljen od Mateja Božićevića iz Ogulina s rezultatom 4:3, 4:3.

Izvor: TK Koprivnica

Zatim, u Križevcima je organiziran turnir iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza za djecu do osam, devet i 10 godina.

U kategoriji do 10 godina kod djevojčica su nastupile: Tesa Markić, Hana Škvorc i Ana Dautanec, dok su kod dječaka predstavnici TK Koprivnica bili Mark Dombaj i Ivan Lokotar.

– Najbolji rezultat ostvarila je Ana Dautanec plasiravši se u najjaču zlatnu skupinu te osvojila treće mjesto – rekli su iz kluba.

U kategoriji do devet godina nastupili su: Ivan Lokotar, Ivan Gregurina, Bartol Salajpal i Lucija Sitar.

– Najbolji je bio Ivan Lokotar koji je izborio nastup u zlatnoj skupini te u njoj zauzeo prvo mjesto. Na turniru do osam godina nastupio je Ante Dautanec te zauzeo treće mjesto – poručili su za kraj.