Subota, 27. srpnja 2024.

Koprivničke atletičarke odlične na utrci Dabrov pot

U subotu je održana još jedna tradicionalna trail utrka na ušću rijeke Mure u Dravu ‘Dabrov pot’.

Trčalo se nekoliko utrka, Mali dabar dug 7 kilometara, Veliki dabar dug 14 kilometara te dječje utrke.

Predstavnica Atletskog kluba Koprivnica Jelena Dolenec trčala je utrku Mali dabar i osvojila drugo mjesto u ženskom ukupnom poretku, a u muškoj se konkurenciji natjecao Mario Martinčić i zauzeo sveukupno četvrto mjesto.

Na utrci Mali dabar natjecala se predstavnica Atletskog kluba Koprivnica Jelena Dolenec te osvojila drugo mjesto u ukupnom poretku žena, a u konkurenciji muškaraca nastupio je Mario Martinčić i osvojio sveukupno četvrto mjesto.

Zara Štefanić je nastupila na dječjoj utrci 600 metara i u svojoj kategoriji osvojila drugo mjesto.

U utrci Veliki dabar Damir Podoreški je osvojio sveukupno peto mjesto.