Subota, 27. srpnja 2024.

[ŽUPANIJSKI KUP] Veliko finale sutra u Virju

Finale Županijskog nogometnog kupa igrat će se sutra u Sportskom parku u Virju.

Utakmica u kojoj će snage odmjeriti križevački Radnik i Ferdinandovac počet će u 17 sati, a Križevčani u Virje dolaze kao branitelji naslova s obzirom na to da su prošle sezone osvojili ovo natjecanje. Podsjetimo i da su Ferdinandovčani u finalu kupa igrali 2020. godine, no tada je slavila tadašnja Tehnika-Koprivnica.

Kad je pak riječ o ove dvije momčadi, Radnik je sezonu proveo u Supersport Drugoj nogometnoj ligi koju je završio na četvrtom mjestu, no tijekom čitave sezone bio je jedan od glavnih kandidata za vrh tablice. Križevčani će zato kao visokokvalitetna ekipa sutra biti favoriti protiv Ferdinandovčana koji su pak sezonu u Četvrtoj nogometnoj ligi Bjelovar-Koprivnica-Virovitica zaključili na šestom mjestu.

Dodajmo za kraj da je ulaz za sutrašnje finale slobodan.