Subota, 27. srpnja 2024.

FOTO S igračem manje juniori Graničara na penale izborili odlazak u Prvu HNL U19!

Juniori Graničara iz Đurđevca pobijedili su u najvažnijoj utakmici sezone, u Vrbovcu su bili bolji 7:6 od vršnjaka iz Hrvatskog dragovoljca te izborili odlazak u juniorsku Prvu HNL!

Pred više od stotinu navijača iz Đurđevca i petstotinjak gledatelja u izravnom prijenosu na YouTube kanalu, Graničar je na poluvremenu vodio 2:0, golovima Viniciusa i Smirčića. Veliki šok uslijedio je nakon drugog gola kada je Vinicius zaradio crveni karton, odnosno druži žuti i to – zbog slavlja pogotka s navijačima.

U drugom poluvremenu, Dragovoljac je iskoristio prednost igrača više i smanjio na 2:1 u 78. minuti, da bi na samom kraju susreta došli i do izjednačenja 2:2.

Uslijedilo je izvođenje jedanaesteraca za konačnu pobjedu Graničara i 7:6 na semaforu!

Heroj je bio Marin Stanešić koji je obranio treći penal Hrvatskom dragovoljcu, dok su nogometaši Graničara zabili sve. Upravo je Marin zapečatio pobjedu zabivši peti i najvažniji penal!

Atmosferu donosimo u galeriji fotografija.