Subota, 27. srpnja 2024.

FOTO Golijada Slavena i Dinama na Apašu u ‘ludoj’ utakmici, Farmaceuti na kraju ipak bez bodova

Nogometaši Slaven Belupa tijesno su izgubili u svojoj posljednjoj utakmici na domaćem terenu u aktualnoj sezoni.

Naime, u sklopu 35. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek-Apaš gostovao je novi-stari prvak Hrvatske Dinamo, a susret je završio porazom Farmaceuta od 3:2.

Slavenaši su u vodstvo ušli već u četvrtoj minuti kada je Štefulj pogodio za 1:0 i rezultat se nije mijenjao sve do 48. minute kada je za goste zabio Brodić, a par minuta nakon i Kulenović za preokret. Držao je Slaven tempo i u novo izjednačenje došao golom mladog Jagušića u 62. minuti, no pobjednički gol za Dinamo je u samoj završnici postigao Vrbančić. Spomenimo još da je Agbekpornu u 71. minuti “zaradio” crveni karton.

Slavenaši su i dalje pretposljednji na tablici s 33 boda, a sezonu će iduće subote zaključiti na Rujevici gdje će zaigrati s Rijekom.