Ponedjeljak, 27. svibnja 2024.

FOTO Najmlađe koprivničke hrvačice nastupile na turniru ‘Mala Vučica’

Na turniru “Mala Vučica” u Sesvetskom Kraljevcu nastupile su hrvačice Hrvačkog kluba Podravka.

Riječ je o međunarodnom turniru koji je namijenjen mladim hrvačicama.

– Natjecanje je okupilo 121 hrvačicu iz 22 kluba i šest zemalja. Za naš klub nastupilo je devet najmlađih djevojčica – ističu u klubu.

Naime, u kategoriji Djevojčice početnice nastupile su Laura Blažic koja je osvojila peto mjesto do 25 kilograma, Nika Benotić osvojila peto mjesto u kategoriji do 28 kilograma, Lara Marković je u kategoriji do 33 kilograma bila četvrta, dok je Klara Košanski osvojila treće mjesto do 36 kilograma.

U kategoriji Mlađe djevojčice nastupile su Ema Kolar do 33 kilograma koja je ostala bez plasmana, Mia Posavec do 49 kilograma koja je bila četvrta te Lucia Galić do 59 kilograma koja je bila druga.

U kategoriji Starije djevojčice nastupila je Petra Toth do 40 kilograma i osvojila treće mjesto te Vida Ruđic do 68 kilograma koja je bila treća.