Subota, 27. srpnja 2024.

FOTO [4. NL BJ-KC-VT] Bratstvo preokretom svladalo legradski Graničar

Veliki županijski derbi odigran je danas u Kunovcu u sklopu 23. kola Četvrte nogometne lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica.

Bratstvo je na Old Traffordu preokretom svladalo Graničar iz Legrada.

Gosti su već u devetoj minuti poveli preko Matotana. Na drugi gol Graničara nije se dugo čekalo jer već u 28. minuti Bečeić se našao na pravom mjestu u pravo vrijeme. Do kraja poluvremena nije bilo više pogodaka.

U drugom poluvremenu započinje preokret domaćina, u 58. minuti gol za Bratstvo postiže Grgić. Pola sata dobro su se branili gosti, da bi u 87. minuti Vidović postigao pogodak za izjednačenje. Gol za preokret i konačnih 3:2 postiže Bartolić u 90. minuti.

Dodajmo kako je jučer odigrano prvih pet susreta kola, od kojih se ističe pobjeda Tehničara od čak 9:0 protiv Ferdinandovca, dok se posljednja utakmica kola igra danas u 17 sati u Predavcu.

Raspored i rezultati 23. kola Četvrte nogometne lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica:

NK Mladost (KP) – NK Garić 2:1
NK Slatina – NK Sloga (Z) 1:3
NK Podravac (V) – NK Mladost (Mo) 2:1
NK Čazma – NK Bilogora 91 2:4
NK Tehničar (Cv) – NK Ferdinandovac 9:0
NK Bratstvo – NK Graničar (L) 3:2
12.5.2024. 17:00 Predavac NK Dinamo (Pr) – NK Borac