Petak, 3. svibnja 2024.

VIDEO Kakav doček! Slavenovi pioniri 2 pobijedili Hajduk na turniru Umag Trophy

Kadeti Slaven Belupa upisali su važna tri boda na gostovanju u Zagrebu kod Rudeša.

Ekipa Vedrana Purića u 23. kolu Prve nogometne lige slavila je rezultatom 1:2, iako su od 61. minute bili u rezultatskom minusu. Precizan je bio Patrik Marić koji je momčad spasio golovima u 72. i 77. minuti. Mladi Slavenaši su sada deveta momčad prvenstva s 25 osvojenih bodova.

Pioniri Karla Galinca su upisali poraz. Rudeš je bio bolji rezultatom 2:0. Trenutno su 13. momčad prvenstva s devet osvojenih bodova.

Vatreni doček za pionire 2

Moramo istaknuti pionire 2 koji su na jakom međunarodnom turniru u Umagu osvojili odlično četvrto mjesto. Mladi Slavenaši su pod vodstvom Matije Škrinjara i pomoćnog trenera Luke Prvčića s 12 osvojenih bodova prošli skupinu, a onda u četvrtini finala izbacili Hajduk. U polufinalu su poraženi od Crvene Zvezde, a u borbi za brončanu medalju od slovenske Bistrice. O jačini turnira dovoljno govori da ga je osvojio talijanski Juventus.

Evo kakav su doček su mladim Slavenašima u Koprivnici u ponoć priredili njihovi roditelji i navijači:

Kadeti / Izvor: NK Slaven Belupo