Subota, 4. svibnja 2024.

FOTO [4. NL BJ-KC-VT] Slatina u sudačkoj nadoknadi pobijedila Bratstvo

U Kunovcu je današnjeg prijepodneva nastavljeno odigravanje 20. kola Četvrte nogometne lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica.

Sastali su se Bratstvo i Slatina, a utakmica je završila porazom Kunovčana od 3:2. Za Bratstvo su pogotke zabili Vidović u 24. i Azizi u 66. minuti, a gosti su mrežu tresli u 15. minuti golom Kupresa, Dijanešić je zabio u 43., dok je finalni rezultat u 91. minuti postavio Šuntić.

Podsjetimo, većina utakmica 20. kola već je odigrana jučer, a snage će još danas u 16:30 odmjeriti kloštranska Mladost i virovski Podravac. Utakmica će se igrati u Prugovcu.

Rezultati i raspored igranja 20. kola Četvrte nogometne lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica:

NK Garić – NK Borac 3:1
NK Bilogora 91 – NK Ferdinandovac 4:1
NK Mladost (Mo) – NK Tehničar (Cv) 0:7
NK Sloga (Z) – NK Dinamo (Pr) 2:4
NK Graničar (L) – NK Čazma 2:1
NK Bratstvo – NK Slatina 2:3
21.4.2024. 16:30 Prugovac NK Mladost (KP) – NK Podravac (V)