Petak, 10. svibnja 2024.

FOTO [4. NL BJ-KC-VT] Bratstvo pretrpjelo težak poraz na domaćem terenu od Garića

U tradicionalnom jutarnjem terminu u Kunovcu je danas nastavljeno igranje 21. kola Četvrte nogometne lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica.

Nogometaši Bratstva u napetoj su utakmici ugostili ekipu Garića iz Garešnice. Iako su domaćini dobro ušli u utakmicu i na poluvremenu vodili 2:1, gosti su u drugom poluvremenu uspjeli preokrenuti rezultat te slaviti s uvjerljivih 5:2.

Pogotke za Bratstvo postigli su Mario Krešo i Igor Relja, dok su se u listu strijelaca kod gostiju upisali Klaudio Jergović te Filip Kožuhar koji je postigao čak četiri pogotka.

Dodajmo kako je kolo započelo jučer kad su odigrane prve četiri utakmice, a završava danas u 17 sati kada počinju preostale tri utakmice.

Raspored i rezultati 21. kola Četvrte nogometne lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica:

NK Slatina – NK Mladost (KP) 3:0
NK Podravac (V) – NK Graničar (L) 1:0
NK Čazma – NK Sloga (Z) 3:0
NK Tehničar (Cv) – NK Bilogora 91 1:4
NK Bratstvo – NK Garić 2:5
28.4.2024. 17:00 Predavac NK Dinamo (Pr) – NK Mladost (Mo)
28.4.2024. 17:00 Ferdinandovac NK Ferdinandovac – NK Borac